Get Adobe Flash player

Apie mus

Atvaizd014

UAB „Detas“ veiklą pradėjo 2007 metais ir specializuojasi inžinerinių tinklų projektavimu, statyba ir renovacija. Įmonėje dirba didelę patirtį turintys specialistai. Objektai, kuriuose atlikome darbus, išsidėstę po visą Lietuvą: Kaune, Vilniuje, Panevėžyje, Druskininkuose, Kėdainiuose.

Atliekamų darbų apimtys labai įvairios: nuo nedidelių darbų (įvadai privatiems gyvenamiesiems namams, sklendynų renovacija, nedidelių avarijų likvidavimas), iki didelės apimties projektų, plečiant ir renovuojant inžinerinius kvartalinius ir magistralinius tinklus, siurblinių, priešgaisrinių rezervuarų montavimo ir kitų didelių projektų inžinerinių tinklų įrengimo.

2011 metais tapome Lietuvos Statybininkų Asociacijos nariais.

Šiuo metu įmonėje dirba 28 aukštos kvalifikacijos darbuotojai.

Įmonės technika: vikšrinis ekskavatorius (22 tonų), trys ratiniai ekskavatoriai (16 tonų), du ratiniai ekskavatoriai – krautuvai, buldozeris, trys savivarčiai, mini ekskavatorius, mini krautuvas.

Įmonė sudarė ilgalaikes nuomos sutartis su UAB „Kurtkoenig“, UAB „Transrevita“, UAB „Transdeima“ dėl papildomos technikos nuomos pagal poreikį.

Pagrindiniai tiekėjai: UAB „Sanistal“, UAB „Gairana“, UAB „Consena“, UAB „Skauduva“, UAB „Industek“.

Užsakovai: UAB „YIT Kausta“, UAB „YIT Technika“, UAB „Statybų kryptis“, UAB „Mitnija“, AB „Kauno vandenys“, AB „Giraitės vandenys“, AB „Komunalinių paslaugų centras“, UAB „Centromera“, UAB „Kauno energetikos remontas“, UAB „Litcon“ ir kiti ...

 

Spauda apie mus

UAB “Detas” puoselėja statybininko-inžinieriaus kultūrą“

Daugiau nei penkerius metus gyvuojanti UAB „Detas“ specializuojasi vidaus ir lauko inžinerinių tinklų statyboje. Bendrovės specialistai aktyviai dalyvauja vandentvarkos projektuose daugelyje respublikos regionų. Džiuginantis rodiklis, anot bendrovės direktoriaus Egidijaus Račkausko, tas, kad įmonė šiais metais prisidėjo prie vandentvarkos plėtros, nutiesdama net 15 kilometrų tinklų Lietuvoje.

Kvalifikuoti bendrovės darbuotojai vandentiekiu bei nuotekų šalinimo tinklais, privažiavimo keliais aprūpino 96 sklypų kvartalą Kauno raj. Poderiškių k. Bendrovės specialistai šiuo metu vykdo darbus projekte „Panevėžio 330/110/10 kv TP rekonstravimas“, taip pat prisideda prie Lazdijų miestelio vandentiekio ir nuotekų magistralinių tinklų plėtros.

Anot E. Račkausko UAB „Detas“ strategija – skirti didžiausią dėmesį darbuotojams, jų mokymams, kvalifikacijos kėlimui bei adekvačiam užmokesčio užtikrinimui. Tai, anot vadovo, padėjo išsaugoti ir išugdyti didelę patirtį, aukštą kvalifikaciją bei savo specialybę gerbiančių darbuotojų kolektyvą. „Apjungę žinias ir patirtį mes galime imtis ir savo jėgomis įgyvendinti sudėtingiausius statybos projektus, susijusius su mūsų kvalifikacija, t.y. inžinerinių tinklų sistemų diegimas ir pan.“

UAB „Detas“, 2011 metais tapusi Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) nare, nuolat investuoja į technikos bei mechanizmų modernizavimą, tokiu būdu palengvindama darbuotojų darbo našumą ir rentabilumą.

Pasiteiravus bendrovės vadovo kiek dėmesio UAB „Detas“ skiria savo profesinei šventei, Statybininko dienai, generalinis direktorius teigė: Malonu pasveikinti visus kolegas statybininkus su mūsų švente, Statybininko diena. Linkiu gerų darbo rezultatų, įdomių darbų, o svarbiausia sveikatos.“ Vadovas taip pat mano, jog džiugu ir tai, kad jau eilę metų gyvuoja ir visus statybininkus suburianti bei dideles pastangas ir pagalbą teikianti Lietuvos statybininkų asociacija. Kaip jau tapo įprasta, LSA kasmet suburia ir skatina pasidžiaugti šia profesine švente, o tai, anot E. Račkausko, yra sveikintina.

UAB „Detas“ generalinio direktoriaus teigimu, bėgantys metai įmonei buvo gana dosnūs. Galima pasidžiaugti tokiais įvykdytais projektais kaip Logistikos centras Avižieniuose, Vilniaus raj., KMUK ūkio ir infrastruktūros statinio, Kauno m., nauja statyba – lauko inžineriniai tinklai vandentiekis, buitinės ir lietaus nuotekos, melioracija, Kauno HE – bendrojo pobūdžio statybiniai remonto darbai, „Ukmerė“ Ukmergėje – griovimo ir bendrojo pobūdžio statybiniai darbai.

Bendrovės atliktų darbų krepšelyje taip pat puikuojasi ir daugelis kitų didesnių ar mažesnių įvykdytų projektų, kurių kokybe, įmonės darbuotojų požiūriu, atliekant darbus, yra patenkinti tiek užsakovai, tiek eksploatuojančios įmonės. „Tai mūsų sėkmės garantas ir didžiausias įvertinimas kolektyvui“, - džiaugėsi bendrovės direktorius. E. Račkauskas pabrėžė, kad įmonė visada stengiasi puoselėti inžinerinę statybininko kultūrą, sąžiningumą bei pagarbą tiek kolegoms statybininkams, tiek tiekėjams ir užsakovams.